KONST / Litografier / Färglitografi 9545015
*
nr 954 5015
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Mona Starfelt (f. 1931), "Kom ihåg Januari", 182/250, motivet: 50 x 70
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 april 2015
kl 19:08:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/4 09:58:51
1
100 kr
10/4 20:03:47
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
nr 954 5015
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Mona Starfelt (f. 1931), "Kom ihåg Januari", 182/250, motivet: 50 x 70
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/4 09:58:51 | 1 | 100 kr |
10/4 20:03:47 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49